ALFAFLOOR to płynny jastrych anhydrytowy, przygotowywany na budowie bezpośrednio przed wypompowaniem z grupy CAF, zawierający w swoim składzie siarczan wapnia oraz dodatki ( woda, kruszywo i uplastyczniacze). Klasyfikacja wg PN EN 13813.

Wylewka anhydrytowa

według naszego doświadczenia jest obecnie najlepszym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe. Płynna konsystencja produktu ALFAFLOOR idealnie przylega do elementów grzewczych przez co skraca się znacząco czas nagrzewania podłogi. Wylewki samopoziomujące ALFAFLOOR mają wysokie parametry przewodności cieplnej przez co przyśpieszają czas nagrzewania się pomieszczeń.

Wylewki anhydrytowe

charakteryzuje duża elastyczność przez co można je wylewać na dużych powierzchniach bez konieczności robienia cięć dylatacyjnych a także wytrzymałość która pozawala na zmniejszenie grubości wylewki.

Cena posadzki anhydrytowej doceniana jest wówczas gdy inwestorzy zauważą jej energooszczędne cechy np. skrócenie długości cyklu pracy pieca a co za tym idzie niższe rachunki.

Posadzka samopoziomująca ALFAFLOOR jest idealnie równa i gładka przez co preferowana jest przez wykonawców okładzin takich jak kamień naturalny, żywica, posadzki poliuretanowe, drewno a także płytki.

Posadzka anhydrytowa ALFAFLOOR transportowana jest na miejsce budowy w specjalnej maszynie zwanej TRANSMIX, gdzie bezpośrednio przed wylaniem komputerowo dobierane są jej parametry, a następnie mieszane wszystkie komponenty i w płynnej postaci wypompowywane w obiekcie. Tak zorganizowany proces produkcji powoduje że anhydrytowa wylewka jest bardzo płynna i idealnie uzupełnia ogrzewanie podłogowe.