Posadzki anhydrytowe Warszawa

Pracujemy w Warszawie, a także w całym województwie mazowieckim i ościennych regionach. Na tym terenie jesteśmy w stanie dojechać do każdej lokalizacji i wykonać naszą posadzkę. Umożliwia nam to nasza maszyna, która łączy komponenty dopiero na budowie tuż przed wylaniem i pompa, która jest w stanie wypchnąć materiał na odległość do 120 metrów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać usługę praktycznie w każdej lokalizacji, także dla miejsc trudno-dostępnych. Wykonujemy posadzki zarówno w domach czy mieszkaniach – bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym, jak i w budynkach biurowych, użytkowych, przemysłowych i innych.

Nasz technolog bezpłatnie dojedzie na miejsce i będzie mógł dodatkowo zaprezentować naszą ofertę. Zawsze służymy pełnym wsparciem w realizacji usługi, w tym profesjonalnym doradztwem technicznym.

Wylewki anhydrytowe Warszawa

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, także w ramach wykonawstwa wylewek anhydrytowych w budynkach piętrowych. Wykonujemy nasze posadzki ALFAFLOOR bez problemów na wysokich piętrach z użyciem rur i pompy. Obsługujemy pomieszczenia do 20 piętra, co powoduje, że nawet w przypadku najwyższych budynków jesteśmy w stanie zapewnić fachową obsługę, miedz innymi w biurowcach, budynkach mieszkalnych, obiektach opieki medycznej i innych.

Wybierając nasze wylewki, można zaoszczędzić także czas, ponieważ prace wykonane są krótkim terminie. Jastrych jest materiałem, który charakteryzuje krótki czas wysychania niż w przypadku wylewek cementowych – posadzki anhydrytowe schną nawet 4 razy szybciej. W ten sposób można także szybciej rozpocząć prace okładzinowe i w efekcie skrócić czas zakończenia budowy.

Naszych klientów prosimy o to, aby zapewnili na budowie dostęp do bieżącej wody, która jest jednym ze składników posadzki ALFAFLOOR.

W przypadku dodatkowych pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji – pod telefonem, a także internetowo przez nas adres e-mail. Na pytania odpowiadamy jak najszybciej.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!