Cena posadzki anhydrytowej

jest złożona z kilku składowych. Aby dokonać rzetelnej wyceny potrzebnych jest więcej informacji na temat obiektu w którym będzie robiona posadzka. Ostateczne podanie ceny, następuje po wykonaniu wylewki na podstawie wydruku komputerowego z maszyny, który podlicza ilość zużytego materiału. Jest to bardzo precyzyjne i uczciwe rozwiązanie, ponieważ klient płaci tylko za materiał który zostanie zużyty na jego obiekcie. Nasza technologia nie dopuszcza odpadów ani pozostałości które zalegają klientowi na terenie budowy i nie wiadomo co z nimi zrobić. Odjeżdżając po skończonej budowie nie zostawiamy po sobie nic oprócz solidnej posadzki.

Cena wylewki samopoziomującej

możliwa jest do oszacowania na wcześniejszym etapie ale konieczne jest zrobienie pomiarów poziomów. W takiej sytuacji nasz technolog jedzie na miejsce budowy, specjalistycznym sprzętem pomiarowym wylicza grubość posadzki jaka musi być wylana i na tej podstawie szacuje ilość materiału jaka będzie zużyta. Często się zdarza, że w trakcie wizyty naszego technologa okazuje się, że nieodpowiednio dobrane grubości styropianu czy nierówny tzw. chudziak są przyczyną wielu problemów z którymi inwestor będzie musiał się zmierzyć. Dobrze jest jeśli jeszcze przed położeniem styropianu klient skontaktuje się z firmą posadzkarską w celu uzgodnienia optymalnego rozwiązania, tak aby posadzka nie była zbyt gruba (większa powierzchnia do nagrzania, więcej zużytego materiału – nie ekonomicznie) i żeby po wylaniu posadzki nie było problemu z montażem stolarki.

Cena wylewki anhydrytowej

według naszego doświadczenia jest do zoptymalizowania pod warunkiem że klient odpowiednio wcześnie zgłosi się do nas i dam na to szansę.